Cihaz Alım Satım Programı

Cihaz Alım Satım Programı 1
Cihaz Alım Satım Programı

Ticaretini Yaptığınız Her Türlü Sıfır ve 2.El Elektronik Cihazın Kimden ne zaman ne kadar fiyata aldığınızın kaydını tutar.Aynı Zamanda Bu cihazlara Barkod okuyucu ile barkodunu okutarak hızlı birşekilde bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satılık cihazlarınızın kayıtlı müşteri bazlı satış işlemini yaparak otomatik olarak gelir gider kar bilgilerinizi listeleyebiliriz.

Ayrıca Belirtilen tarihler arasınd toplam kaç adet cihaz satın aldığınızı bu cihazlar için ne kadar para harcadığınızı, kaçını sattığınızı ve ne kadar kar elde ettiğinizin listesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Vitrininize koyduğunuz cihazın bilgilerinin olduğu bir etiket çıktısını kolayca alabilirsiniz.

TOPLU CİHAZ GİRİŞİ

Aynı marka model renk ve özelliğe sahip toplu cihaz alımlarınızda bu cihazları toplu olarak hızlı bir şekilde stoğa kaydedebilirsiniz.Yine Toplu işlem menüsünden hızlı bir şekilde toplu cihaz satışı yapabilirsiniz.Yapılan bu alım satım işlemleri otomatik olarak kasaya gelir ve gider olarak işlenir böylece kasanızı günlük olarak kontrol edebilirsin.

TELEFON SATIŞ TAKİP PROGRAMI

Programımız aracılığıyla sadece teknik servise gelen müşterilerin ve tamir edilecek cihazların takibi değil, aynı zamanda ikinci el yada sıfır cihazların alım satımlarını da düzenli hızlı ve kolay bir şekilde takibini yapabilirsiniz.

Aldığınız yada sattığınız cihazlarla ilgili olarak alım satım sözleşmesi de çıkartmabilmenizin yanı sıra bilgi fişi de çıkartabilirsiniz. Hatta vitrine koyduğunuz satılık olan cihazlarınızın üzerinde barkodlu bilgi fişi de etiket olarak çıktı alabilirsiniz.