Hayalinizdeki Teknik Servis Takip Programı Karşınızda

Kullanımı Kolay Her şey Gözünüzün Önünde

Hayalinizdeki Program Karşınızda

2 yıl süren ve hala devam eden gelişim sürecimizde Teknik Servis Takibi için tüm ihtiyaçlarınızı tek bir programda kullanımı kolay bir şekilde karşınıza getirdik. Devam eden bu süreçte hala gelişmekteyiz. Sizleri dinliyor taleplerinizi yerine getirerek referans ağımızı güçlendiriyoruz. Ve artık şunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.Hayalinizdeki Teknik Servis Takip Programı Karşınızda..

Katkıları olan herkese teşekkürler.

Bizlere güvenen, inanan şimdilik 17 şehirde 100 e yakın referans noktamızda hiçbir sorun yaşamadan uzun süredir programımızı kullanan her bir müşterimizin sayesinde her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz. Onların Altın değerindeki zamanlarını programımız sayesinde çok daha verimli kullandıklarını bilmek en büyük gururumuz.

Hedefimizin en kısa zamanda bu güzel ülkemizin 81 iline dokunmak.

Bu amaçla yayınladığımız internet sitemiz ile yıllardır aradığınız hayalini kurduğunuz programa daha kolay ulaşacağınızı düşünüyoruz.

Programımız bir Teknik Servisin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandığından kapsamı cihaz tamir süreci ile sınırlı değildir.

Teknik Servis Müşteri Takip
Teknik Servis Müşteri Takip

Servis Müşteri Takibi

Programımız aynı zamanda müşteri takip programı olarak da kullanılmaktadır. Piyasada hiç bir programda olmayan akıllı müşteri araması ile müşteri takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Müşterinize ait tüm bilgileri rahat ve hızlı bir şekilde tutabilirsiniz.

Hayalinizdeki Müşteri Kayıt Programı

Bir müşterinin daha önce gelip gelmediğini, ilk defa ne zaman geldiğini akıllı aramamız sayesinde saniyeler içinde görebilirsiniz. Programımız çift kayıtların önüne geçmek için aynı ad soyada sahip müşteri varsa bunun uyarısını da yapmaktadır. Böylece çoklu kayıt hataları ile karşılaşmazsınız.Müşteri kaydı da aynı cihaz kaydı gibi büyük önem arz etmektedir.

Teknik Servis Barkod Etiketi
Teknik Servis Barkod Etiketi

Teknik Servisin Olmazsa Olmazı Karşınızda Barkod Etiket Programı

Programımız aynı zamanda barkod etiket programı olarak da kullanılmaktadır. Kendi ürettiğiniz bir ürüne otomatik olarak bir seri numarası verir ve size yazdır butonuna basmak kalır. Hatta eğer barkod okutucunuz varsa bu bastığınız barkod etiketini ana ekranımızdaki akıllık aramaya okutursanız sizi direk o ürüne yönlendirir. Yine hali hazırda barkodu olan bir aksesuar yada yedek parçanızın barkodunu da kayıt edip stoğunuzu kolaylıkla tutabilirsiniz. Yukarıdaki görselde gördüğünüz Etiket programımıza %100 uyumlu olan Dymo Label Writer 450 etiket yazıcıdan alınmıştır. Hayalinizdeki Teknik Servis Takip Programı Karşınızda derken abartmıyorduk 🙂 çünkü Biz Daha iyisini yapana kadar En iyisi Biziz..

Teknik Servis Aksesuar Yedek Parça Stok Takibi ve Alım Satımı

Teknik Servis Depo Stok Modülü Karşınızda

Ayrı bir program olarak bile piyasanın en iyisi olabilecek aksesuar yedek parça malzeme stok takibi modülümüz..

Bu öyle bir modül ki Teknik servisinizin bütün karmaşasını kaybolacak. Bu modül sayesinde hangi malzemeyi ne zaman kimden ne kadara aldığınızın kaydını tutabileceksiniz. Hatta bu modül ile satış yapabilirsiniz ve aynı zamanda stoğunuzu da otomatik olarak tutar

Projeye başlarken nispeten küçük cep telefonu teknik servislerini baz almış onların ihtiyaçlarına karşılık vermek için yola çıkmıştık bu yüzden programımızı cep telefonu teknik servislerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirmiştik. Ancak gelen taleplerle programımız şu anda teknik servis işi yapan sadece cep telefonu değil her sektöre hitap edebilecek hale geldi.Bu nedenle sitemize 2 farklı başlık açtık ilki linkteki ana sayfada olduğu gibi başlangıç sektörümüz olan cep telefonu teknik servisleri ve bu sayfada tüm teknik servislere hitap ettiğimizi sizlere anlatmak istedik.