KASA PROGRAMI

KASA PROGRAMI TANITIM VİDEOSU

KASA PROGRAMI HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Hiç Muhasebe Bilmesenizde İşyerinizin gelir giderini kolay ve basit bir şekilde tutabilirsiniz.Aynı ekranda günlük gelir giderinizi hızlı bir şekilde girebilir aylık haftalık günlük gelir gider durumunuzu ve karınızı saniyeler içinde listeleyebilirsiniz.Kasa takibi için ayrı program almanıza gerek yok. Teknik servis Kayıt Programımızla tüm kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

KARMAŞIK KASA PROGRAMLARIYLA UĞRAŞMAYIN

Karmaşık Muhasebe programlarına değerli vaktinizi harcamayın.Sizin için her şeyi kolaylaştırdık.Sizi gereksiz ayrıntılardan karmaşık ekranlardan kurtardık.İhtiyacınız olan her şeyi tek bir teknik servis takip programında topladık.

Küçük işletmelerin en büyük sıkıntılarından biride kasa kaydını tutmaktır.Düzgün bir kasa kaydı tutulmadığı takdirde işletmenin gelir gider durumunu kontrol etmesi de imkansızlaşır.Sizleri bu dertten kurtarmak için programımıza kasa gelir gider takibi modülünü ekledik.

Programımızın Kasa Gelir Gider Takibi modülü sayesinde işletmenizin bütün masraflarının kaydını tutabileceksiniz.Böylece aylık ne kadar gideriniz olduğunu kolay bir şekilde görebileceksiniz.

DEVİRLİ KASA TAKİBİ HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Siz sadece yaptığınız ödemeleri girin teknik servis takip programımız sizin için kasanızı tutsun.Kasa programımız devirli çalışır.Bir önceki gün kasada ki miktar ertesi güne devreden.Programımızda yaptığınız bütün işlemler otomatik olarak kasaya yansır böylece otomatik olarak kasa defteriniz tutulmuş olur.

Kasa Programı Kasa Çıkışı
Kasa Programı Kasa Çıkışı

Kasa Programımızı hemen şimdi denemek için bizimle iletişime geçin.
iletişim formu