MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI

MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI

Her işletmenin en büyük problemi müşteri takip işleminin karmaşık menülerle uğraştırması olmuştur.Müşteri Takip Programı mız müşteri odaklı çalışan teknik servislerin bu sorununu hızlı ve kolay bir şekilde çözüyor.

MÜŞTERİ TAKİP ŞİMDİ ÇOK KOLAY

Müşteri bilgilerinin hangi menüde olduğunu aramaktan yoruldunuz mu? İmdadınıza Akıllı Arama koşar.Mevcut bir müşterinin bilgilerine ulaşmak için Akıllı Aramamıza Müşteri Takip işlemini yapacağınız müşterinin adını soyadını girip enter tuşuna basmanız yeterli. Mouse u bırakın çünkü klavye her zaman mouse da hızlıdır.

Dilerseniz Akıllı Aramamıza sadece Müşteri takip işlemi yapacağınız müşterinin telefon numarasını yazarak da müşteri takip işlemi yapacağınız müşteri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Programımız aracılığıyla Müşteri bilgilerinizi mevcut excel dosyanızdan da saniyeler içinde aktarabilirsiniz.Yada programımıza girmiş olduğunuz müşteri bilgilerini excel dosyasına aktarabilirsiniz.

Kolay Müşteri Takip
Müşteri Takip
müşteri takip full
Müşteri Takip Programı

MÜŞTERİ TAKİP ARTIK ÇOK KOLAY

Müşteri takibinde en büyük sorun çift kayıtlardır.Müşteri daha önce Kayıt edilmiş mi? Endişelenmeyin. Arkanıza yaslanın çünkü artık bunu dert etmenize gerek yok.

Hızlı Müşteri Takip
Müşteri Takip 2

ÇİFT MÜŞTERİ KAYDI ARTIK SORUN DEĞİL

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi aynı ad ve soyada sahip birden fazla müşteriniz varsa akıllı aramada müşteri ad soyadını girince sol tarafta bütün kayıtlar listelenir.

Müşteri Takip
Müşteri Takip

Aynı isim ve soyada sahip başka farklı bir müşteri kaydı yapacağınız zaman programımız sizi uyarır.Bu ad soyada sahip kayıtlar var bunlardan birinimi kaydedeceksiniz yoksa farklı bir müşterimi kaydedeceksiniz diye.Böylece müşteri takip sürecinde en büyük sorun olan çift kayıtların ve dağınıklığın önüne geçilmiş olur.

Teknik Servis Takip programımız her ihtiyacınızı hızlı kolay ve sağlıklı bir şekilde ve zamanınızı en verimli kullanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.