STOK TAKİBİ PROGRAMI

Karmaşık Stok takip programlarını unutun. Sizler için hazırladığınız kolay stok takibi modülümüz sayesinde işletmenizin stok takibi artık çok kolay.İster Barkod okuyucudan ister akıllı aramamızı kullanarak stok takibi kayıtlarınıza anında ulaşabilirsiniz.

STOK TAKİBİ HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Teknik servis takip programımızın bütün modüllerinde olduğu gibi stok takibi programımızda hiç bilgisayar kullanma tecrübesi olmayanların dahi basit bir şekilde kullanabileceği şekilde tasarlandı. Bu anlamda piyasanın kullanımı en kolay kullanıcı dostu programımızla tanışmaya hazırmısınız?

Stok Takibi
Stok Takibi Kayıt Ekranı

PİYASANIN EN KOLAY STOK TAKİBİ PROGRAMI

Tek bir ekranda stoklarınızı girebiliyorsunuz. Stok Aksesuar Malzeme Yedek Parça takip modülümüzde marka ve ürün adı tanımlaması yaptıktan sonra güncel stok durumunuzu kaydedebilirsiniz.

STOK TAKİBİ EKRANINDA ALIM VE SATIM İŞLEMİ

Stok takibi programımız sayesinde stok tanımlamanın yanı sıra stok hareketlerinizi de aynı ekran da yapabilirsiniz. Bu Ekranda müşteriyi seçerek otomatik müşteri carisi oluşturup peşin yada vadeli tahsilat işlemi yapabilirsiniz. Peşin yapılan işlemdeki tutar otomatik olarak kasa defterinde ilgili tarihe ait gelir olarak kayıt oluşur.

Şimdi Ücretsiz test etmek için bize ulaşın
İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.İletişim Formuna buradan ulaşabilirsiniz.