Teknik Servis Takip Programı

Teknik Servis Takip Programı

Tamir işi yapan Sektörlerin tüm ihtiyaçlarını tek bir programda topladık. Teknik Servis Takip Programımız sizlerin talepleri ile her geçen gün gelişerek güncel kalıyor ve güncel kalmaya devam edecek.

Teknik Servis Takip Programı Full
Aynı Anda 3 Bilgisayarda Kullanılabilen Kolay Teknik Servis Takip Programı

Programımız aracılığı ile Müşterilerinize sms ve whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.Hatta programımız cihaz durumuna göre yönetilebilir mesajları otomatik olarak karşınıza getirir. Size sadece gönder tuşuna basmak kalır.

Teknik servis takibi, müşteri memnuniyeti açısından son yıllarda büyük önem arz etmektedir.

Pazar payı gün geçtikçe yükselen ve milyonlarca potansiyel müşteriye sahip olan android ve ios uyumlu mobil cihazların kullanımı arttıkça bu cihazların tamirleri için gerekli olan servislerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Nitelikli teknik servis hizmeti müşteri memnuniyetinin garantisi haline geldiği için cihaz ve tamir süreci ile ilgili dijital bir envanter tutulması hem kaliteyi artırmaktadır. Hemde ciddi anlamda zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Bu yüzden tamir işi yapan tüm teknik servislerin bir teknik servis takip programı kullanmaları elzem olmuştur.

Teknik servis tamir sürecinin kaydının tutulmasının yanı sıra programımız aracılığı ile veresiye takibi, depo stok kontrolü ve günlük kasa takibi de gayet kolay bir şekilde yapılmakta olup tüm bu özelliklerin bir arada toplandığı başka bir program yoktur.

Teknik Servis Takip Programımız tamamen özelleştirilebilir olarak tasarlanmıştır.Bu yüzden teknik servis hizmeti veren tüm sektörlere kolayca adapte edilebilmektedir. Siz taleplerinizi iletin biz programımızı isteklerinize göre özelleştirelim. Hemde hiçbir ek ücret talep etmeden.Sizde arkanıza yaslanıp kolaylığın tadını çıkarın.

HAYALİNİZDEKİ TEKNİK SERVİS TAKİP PROGRAMI KARŞINIZDA

Teknik Servis Takip Programı
Teknik Servis Takip Programı